22 Квітня, 2022 р., 15:59
Наближається світле свято Великодня – свято милосердя, добра і любові. Кожен з нас чекає, коли уся родина збереться разом у своїх рідних домівках, подолавши усі труднощі та негаразди, які сьогодні відчуваємо за долю рідної України.За ініціативи керівництва Селищенської сільської ради,переселенці з різних куточків України,які під час війни знайшли прихисток на території громади, сьогодні отримали великодні кошики, — аби теж відчули дух свята. Вміст кожного кошика розрахований на одну сім’ю,в якому традиційні для Великодня паска, яйця,ковбаса,овочі,солодощі,сир, консерви та ін.
22 Квітня, 2022 р., 13:35
19 Квітня, 2022 р., 11:20
Добрий день, шановні! Запрошуємо підприємців вашого регіону скористатися безкоштовною допомогою в межах волонтерської ініціативи «Бізнес-коучинг ДОПОМОГА» та побудувати чи реорганізувати свою діяльність в нових реаліях. Важкий час. Важко зосередитися та налаштувати себе та свою діяльність під час війни. Але УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС МАЄ ЖИТИ! Деякі українські бізнес-коучі згуртувалися та знайшли де можуть застосувати свої професійні здібності задля допомоги Україні та українцям – на економічному фронті. До волонтерської бізнес-спільноти входять коучі, які профі з: - фінансів (з великим досвідом роботи з юридичними особами); - економісти; - фахівці з продажів та побудови комунікацій; - психологи. Для отримання допомоги багато дій не потрібно – лише перейти за посиланням у телеграм-групу https://t.me/businesscoachingHELP та написати свій запит чи просто «потрібна консультація». Одразу ж вас підхватить вільний спеціаліст та ви домовитесь про онлайн зустріч або в телефонному режимі у зручний для вас час. Будь-який запит буде прийнят в роботу! Ви зможете знайти вихід із склавшихся обставин! За словами співініціаторки цього волонтерського проєкту Олени Острініної, бізнес-коуча та фінансиста з 22-річним досвідом, вже є підприємці, які змогли налаштувати свою діяльність в нестабільних умовах воєнної економіки або взагалі повністю перепрошити свій бізнес, навіть невеликий. Все реально.