Селищенська громада
Черкаська область, Звенигородський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

14 Червня, 2024 р., 10:52
Президенти Зеленський і Байден підписали найсильнішу угоду з усіх, які були між Україною і США за час незалежності України. Фактично, ми виходимо на рівень справжнього союзництва, і це безперечне досягнення України. Ніколи раніше такої сильної угоди між Україною та США не було.
12 Червня, 2024 р., 09:09
Корсунь-Шевченківське управління Черкаської філії обласного центру зайнятості інформує про можливість безкоштовно, за рахунок ваучера, пройти навчання на базі ТОВ «Навчальний центр «Інформаційне забезпечення бізнесу» та здобути професію «службовець на складі» (комірник).
07 Червня, 2024 р., 09:54
Вода є невід'ємною частиною життя на Землі. Але, на жаль, водяна стихія несе в собі велику небезпеку. Так, мабуть, ніхто не зможе заперечити, що вигляд бурхливого моря, спокійної річки або мальовничого озера захоплює, надихає і манить, а рятувальників бентежить і непокоїть. Бо саме ця не оповита стихія щороку поглинає людські життя. Оздоровчий період ще не розпочався, проте тепла погода та стрімке підвищення температури повітря підвищує інтерес громадян до відпочинку поблизу водойм, а це у свою чергу становить певну небезпеку, оскільки частіше за все люди обирають несанкціоновані для купання місця. Адже основними причинами трагедій на водних об’єктах залишаються: купання у необладнаних для цього місцях – стихійних пляжах, зрошувальних каналах, ставках; купання у нетверезому стані; порушення правил безпечного поводження на воді під час риболовлі. Часто під час відпочинку батьки послаблюють контроль за дітьми, що може стати причиною трагедії. 
03 Червня, 2024 р., 16:16
Ботулізм – це гостре інфекційне захворювання, яке виникає внаслідок вживання продуктів, отруєних токсинами, що виробляються бактеріями-збудниками хвороби. Цей токсин є одним із найсильніших від усіх відомих біологічних отрут. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора