Селищенська громада
Черкаська область, Звенигородський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення Селищенської сільської ради  від 24.12.2021           №21-12/VIII  оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Селищенської сільської ради»

 

Правові підстави проведення конкурсу:частина друга статті 13 Закону України «Про соціальні послуги»,  Постанова Кабінету Міністрів від 3 березня 2020 № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», рішеннялищенської сільської ради від 24.12.2021 №№ 21-12/VIII«Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Селищенської сільської ради» 

 

Найменування установи: Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Селищенської сільської ради».

Місцезнаходження:Черкаська область, Звенигородський район, територія Селищенської сільської ради

Основні напрями діяльності: проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення, надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики.

Найменування посади: директор Комунального закладу  «Центр надання соціальних послуг Селищенської сільської ради».

Умови оплати праці: Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня  2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (зі змінами); наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 18.05.2015 №526 «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»,наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05 жовтня 2005 року № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» (зі змінами); наказу Міністерства соціальної політики України від 15 червня 2011 року № 239 «Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років працівникам державних та комунальних установ соціального захисту населення» (зі змінами).

Період подання документів для участі у конкурсі та адреса: Документи до участі у конкурсі приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою:м.Корсунь-Шевченківський вул.Шевченка,43/1

 з 24.12.2021 року по 07.01.2022 року  (з понеділка по п’ятницю з 8:00 год. до 16:00 год. з перервою на обід з 13.00 до 13.48)

Для участі у конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою  такі документи:

заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку;

належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

мотиваційний лист, складений у довільній формі;

довідку про відсутність судимості;

перспективний план розвитку надавача соціальних послуг державного/комунального сектору.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів, передбачених цим оголошенням, лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: посаду директора може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста) та спеціальністю відповідної галузі знань і стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня не менш як п’ять років, вільно володіє державною мовою (підтверджується документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону № 2704-VIII, вміє працювати на комп’ютері на рівні досвідченого користувача.

 

Дата і місце проведення конкурсу, його складові: конкурс   на  заміщення   вакантної   посади   директора   відбудеться __26.01.2022__ у приміщенні Селищенської сільської ради (с. Селище,вулиця Центральна,17).

Переможець конкурсу визначається за результатами:

1) перевірки на знання законодавства України (Закон України «Про соціальні послуги», нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг);

2) оцінювання презентації (викладеної державною мовою) перспективного плану розвитку Комунального закладу  ««Центр надання соціальних послуг Селищенської сільської ради», відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо зазначеної презентації.

Прізвище та ім’я та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:Тарасова Валентина, [email protected]

 

Оголошення

про початок формування конкурсної комісії

для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Селищенської сільської ради»

На підставі рішення Селищенської сільської ради від 24.12.202121-12/VIII«Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послу Селищенської сільської ради» Селищенська сільська рада оголошує  про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора Центру.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як 5 осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна подавати з 30 грудня 2021 року до 08.01.2022 року за адресою с. Селище,вулиця Центральна,17.

 

 

v

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

v

 

селищенська сільська рада

 звенигородського району  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ № 12

ЗАСІДАННЯ  КОМІСІЇ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 

22  грудня 2021 року                                                  с.Селище

 

Головував: ПАРХОМЕНКО Анатолій

 

Протокол вела: ШАПОВАЛ Валентина

 

Присутні: члени комісії (за окремим списком).

 

                                          Порядок денний:

 

1.Про забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят, а також зимових канікул.

 

 

    1.Про забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят, а також зимових канікул.

 СЛУХАЛИ:в.о. начальника служби цивільного захисту Звенигородського району Сергія Ямборського,який проінформував присутніх та звернув увагу на те, що незабаром в навчальних закладах , дошкільної освіти та культури  громади розпочнуться св’яткування та зимові канікули та проінформував, що зазвичай під час Новорічних та Різдвяних св’яткувань стрімко зростає кількість надзвичайних ситуацій, що виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні гірляндами на ялинках та при користуванні піротехнічними виробами.

Також,окремо потрібно звернути увагу на правила поведінки населення на водних об’єктах взимку(на льоду),особливо дітей під час зимових канікул.

 

ВИСТУПИВ: в.о. начальника служби цивільного захисту Звенигородського району Сергія Ямборського,який надав рекомендації щодо дотримання правил  пожежної та техногенної безпеки  та запобіганню травмувань під час святкування Новорічних та Різдвяних свят,зокрема:

   -ялинка повинна встановлюватися на стійкій основі;

  -ялинку не слід встановлювати в проходах,біля виходів,на шляхах евакуації;

  -гірлянди та інші прикраси,які підключаються до електромережі,промислового виробництва застосовуються за умов наявності паспорта або сертифіката відповідності;

  -підключення гірлянд до мережі повинно виконуватися тільки за допомогою штепсельних з'єднань;

  -забороняється застосовувати для прикрашання ялинок свічки;

  -у разі виявлення несправності в ілюмінації вона повинна бути терміново вимкнена;

  -при виборі штучної ялинки безпечніше віддати перевагу моделям,що просочені протипожежними розчинами;

  -місце встановлення ялинки необхідно забезпечити засобами пожежогасіння;

  -використовувати піротехнічні засоби лише за умов сурового дотримання норм чинного законодавства та правил безпеки.

  Щодо дотримання правил поводження на водних об'єктах,то потрібно знати наступне:

  1) не можна з'їжджати на лижах із крутої гори на кригу – у разі різкого навантаження вона може провалитися;

  2)категорично забороняється дітям грати на тонкій кризі;

  3)небезпечно бути біля берегів,де найчастіше виникають промоїни,тріщини й розриви льоду;

  4)на льоду краще мати при собі знаряддя безпеки (лижі,мотузку,палицю);

  5)обходьте місця вкриті товстим шаром снігу,бо під снігом лід завжди тонший;

  6)катайтесь на ковзанах тільки у перевірених  місцях де товщина льоду 15-20 см.;

  7)якщо лід почав тріщати та з’явилися характерні тріщини,негайно повертайтеся на берег,не біжіть,відходьте повільно, не відриваючи ніг від льоду.

   Щоб Новорічні свята та зимові канікули не були зіпсовані через неприємні випадки,слід дотримуватися цих простих правил.

  Враховуючи вищевикладене,

  КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію доповідачів взяти до уваги.

     2.Завідувачу сектору освіти,культури,молоді,спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради Ляшенко Антоніні Василівні проінструктувати керівників навчальних закладах , дошкільної освіти та культури  громади щодо дотримання правил  пожежної та техногенної безпеки  та запобіганню травмувань під час святкування Новорічних та Різдвяних свят на зимових канікул.Відомість стосовно інструктажу з питань пожежної та техногенної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят та зимових канікул додати до протоколу.

    3.Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Селищенської сільської ради оприлюднити на офіційному сайті громади та через соціальні мережі здійснити інформування населення щодо дотримання правил  пожежної та техногенної безпеки  та запобіганню травмувань під час святкування Новорічних та Різдвяних свят та зимових канікул.

4.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою та покласти на  заступника сільського голови Селищенської сільської ради Патлая Володимира Анатолійовича і завідувача сектору освіти,культури,молоді,спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради Ляшенко Антоніну Василівну.

 

 

Голова комісії                               Анатолій ПАРХОМЕНКО

 

 

Протокол вів                                Валентина ШАПОВАЛ

 

 

 

 

УВАГА !

Із 05 листопада 2021 року Корсунь-Шевченківським відділом УДМС у Черкаській області буде тимчасово призупинений особистий прийом суб’єктів звернення для надання адміністративних послуг та роботу електронного сервісу «Електронна черга» у зв’язку з підтвердженням випадків захворювання на COVID-19 співробітників підрозділу.

Однак виготовлені та доставлені документи до відділу можна отримати.

У разі нагальної потреби отримання адміністративних послуг просимо звертатись до ближчих підрозділів УДМС у Черкаській області: Смілянський відділ, Канівський сектор, Городищенський сектор.

Про відновлення прийому громадян у Корсунь-Шевченківському відділі УДМС у Черкаській області поінформуємо додатково.

Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння.