13 Вересня, 2024 р., 08:51
Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2021-2025 роки запрошує долучитися до онлайн семінарів-консультацій „Програми фінансової підтримки розвитку підприємництва та створення умов для зайнятості“ в рамках проєкту „Всеукраїнська платформа „Зроблено в Україні“.
12 Вересня, 2024 р., 08:42
Мета кампанії — мотивувати роботодавців працевлаштовувати осіб з інвалідністю та забезпечувати їм комфортні умови праці.
11 Вересня, 2024 р., 10:45
Дбати про своє здоров’я важливо всім й усюди незалежно від місця проживання: постійного чи тимчасового. Особливо гостре це питання для пацієнтів зі статусом внутрішньо переміщених осіб, які мають хронічні захворювання або стани, і потребують регулярного прийому ліків.
11 Вересня, 2024 р., 08:25
Наразі триває прийом заявок від домогосподарств із Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Харківської та Черкаської областей.
04 Вересня, 2024 р., 11:35
Незадекларована праця – це свідоме уникнення роботодавцями і працівниками офіційного оформлення трудових відносин. Така практика може здатися привабливою, оскільки вона дозволяє обом сторонам отримати певні переваги, такі як зменшення податкового навантаження, уникнення виплат до фондів соціального страхування, або навіть отримання соціальних пільг, які інакше були б недоступними. Проте, такий підхід несе в собі серйозні ризики і довгострокові негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців.
04 Вересня, 2024 р., 11:32
Указом Президента України від 26.01.2024 № 31/2024 започатковано Всеукраїнську економічну платформу «Зроблено в Україні», головною метою якої є підтримка виробництва та споживання українських товарів.