17 Жовтня, 2023 р., 12:42
Програма «ВідновиДІМ»: як взяти участь
02 Жовтня, 2023 р., 16:16
З нагоди нагоди 74-ї річниці утворення Китайської Народної Республіки Посольство КНР в Україні влаштувало урочистий прийом в київському готелі «Inter Continental» в якому взяли участь сільський голова Анатолій Пархоменко, директор Черепинської гімназії Юлія Петренко,староста Карашинського округу Наталія Кузка . На прийомі були присутні посол КНР в Україні Фань Сяньжун, віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук, заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква, міністр аграрної політики і продовольства Микола Сольський, міністр молоді та спорту, голова Олімпійського комітету України Вадим Гутцайт, перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова, державний секретар Кабінету міністрів Олександр Ярема, заступник міністра енергетики Фарід Сафаров, мер Києва Віталій Кличко, голова Київської ОДА Руслан Кравченко,  а також представники Верховної Ради України та інших державних відомств. На прийомі пролунали державні гімни Китаю та України, виступили Посол Китаю в Україні Фань Сяньжун та перший заступник Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова,які вказали на готовність України  разом з Китаєм докладати зусиль для сприяння безперервному розвитку відносин дружнього співробітництва між двома країнами, а також сподівання, що Китай відіграватиме активну роль у сприянні швидкому настанню миру. Під час прийому усі учасники зустрічі мали змогу обговорити нагальні й проблемні питання та наступні кроки допомоги і бюджетування.