Захищаючи Україну від рашистської війни загинув захисник Мазур Олег Петрович,житель с.Журавка Селищенської громади

Дата: 03.08.2024 08:39

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛИЩЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ!!!

🕯️З глибоким сумом повідомляємо,що страшна звістка надійшла вкотре до нашої громади.

31 липня 2024 року, при виконанні бойового завдання на Донецькому напрямку, внаслідок скиду ворожого БпЛА, загинув наш земляк, житель с.Журавка- МАЗУР ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ - старший стрілець – оператор стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини, військовослужбовець Збройних Сил України, який тривалий час захищав територіальну цілісність нашої Держави.

Йому назавжди залишиться -47.

Просимо жителів громади та усіх, хто знав Олега Мазура, віддати шану загиблому та провести його в останню дорогу.

Прощальна зустріч із загиблим відбудеться у неділю 04.08.2024 року - о 10.00 год. у батьківському будинку в селі Журавка, вул.Соборна, буд.7.

Похоронна процесія відбудеться о 12.00.год. на сільському кладовищі.

На знак скорботи за загиблим захисником цього дня оголошено день трауру, відповідно до розпорядження сільського голови.

У ці гіркі хвилини глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблого ВОЇНА. Схиляємо голови у глибокій скорботі.

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

🕯️Мазур Олег Петрович

24 липня 1977 року народження. Народився у с. Журавка, Городищенський району, Черкаської області.

Приймав участь в АТО, згодом був призваний на військову службу з 25 квітня 2022 року.

Без люблячого чоловіка залишилися дружина - Лілія Володимирівна,без батька-син Вадим,без сина батьки...