Про оголошення дня жалоби у Селищенській територіальній громаді

Дата: 03.08.2024 08:29

СЕЛИЩЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

02 серпня 2024 року

Про оголошення дня жалоби у Селищенській територіальній громаді с.Селище      №15

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із загибеллю військовослужбовця Збройних сил України, старшого стрільця – оператора стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти Мазура Олега Петровича, 1977 року народження, для вшанування пам’яті загиблого,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Оголосити 04 серпня 2024 року днем жалоби у Селищенській територіальній громаді.

2. На знак скорботи за Мазуром О.П. приспустити Державні Прапори України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організація незалежно від форми власності.

3. Відмінити проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у громадських місцях.

4. Завідувачу сектору освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради Ляшенко А.В. забезпечити оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Анатолій ПАРХОМЕНКО

/Оригінал документа підписано/