У Журавському ЦКД діти власноруч виготовляють Дідухи і запрошують бажаючих на майстер-клас !!!

Дата: 25.07.2024 09:07

Дідух - українська різдвяна прикраса, символ врожаю, благополуччя, багатства, безсмертя предків, оберега роду. Дідух є одним з найдавніших культів української Різдвяної обрядовості.

Зерно відіграє у цьому аграрному культі чи не найважливішу роль і чи не всі ритуали, обряди пов'язані із ним.Тому пошанування зерна, соломи, снопів з пшеницею є таким древнім ритуалом. Український дідух - це запорука нового врожаю, добробуту та багатства. Дідух - це таке собі хлібне дерево, тому його прикрашають, мов ялинку, стрічками, квітами, калиною, льоном, лікарськими травами тощо. Дідух-це не просто українська різдвяна прикраса, це елемент української культури, який походить ще з дохрстиянських часів.Усіх бажаючих запрошуємо на майстер -клас до Журавського ЦКД!!!

За інформацією директора Журавського ЦКД Наталії НЕЧИПОРЕНКО