ЖИВЕМО СЬОГОДНІ-ДУМАЄМО ПРО ЗАВТРА!!!

Дата: 04.06.2024 12:15

Фото без описуДорога Корсунь-Квітки - одна з провідних транспортних артерій Селищенської громади, адже саме тут щодня курсує значна кількість транспорту до вкрай життєво-важливих об’єктів, таких як заклад освіти, лікарні, культури, ФАПУ та ін. Нині через аварійні ями, що утворилися після зимового періоду, виникла нагальна потреба відновлення асфальтового покриття. Це, в свою чергу, дозволить зробити рух автотранспорту тут максимально комфортним і безпечним. За участі небайдужих жителів  сіл Петрушки, Листвина, Квітки, Глушки  та активних  депутатів Юрія Сміяна, Петра Шкребтієнка, місцевих підприємців, директора  ТОВ «АГРОРОСЬ» Євича Петра Петровича, відбувся ямковий ремонт  дороги обласного підпорядкування  Корсунь-Квітки, яка потребувала термінового ремонту. Кошти на необхідний матеріал зібрали самотужки. Фінансування на даний відрізок автошляху у поточному році із загального бюджету не заплановано, тому дуже надихнуло, що люди підтримали ідею щось робити, а не чекати "журавля в небі". Хто чим може — грошима чи своїм часом, всього за тиждень вдалося відремонтувати весь відрізок цієї автодороги. Підприємці мають право за власні кошти купувати асфальт, а жителі зі свого боку організуватися, щоб своїми силами використати його для ремонту доріг, — підсумував сільський голова Анатолій Пархоменко.

За інформацією сектору освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради