Про припинення шляхом ліквідації Сухинівської гімназії Селищенської сільської ради Черкаської області

Дата: 07.05.2024 15:12

СЕЛИЩЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ РАЙОН ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

с. Селище

Про припинення шляхом ліквідації

Сухинівської гімназії Селищенської сільської ради

Черкаської області

Відповідно до статей 25, 26, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, пункту 1, пункту 2 статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», статті 59 Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», постанову Кабінету Міністрів України № 245 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 р. № 6 і від 27 грудня 2017 р. № 1088, з метою створення належних умов для здобуття якісної освіти та упорядкування мережі закладів загальної середньої освіти   Селищенської територіальної громади, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити діяльність Сухинівської гімназії Селищенської сільської ради  Черкаської області, (код ЄДРПОУ: 33584998 адреса  Україна, 19447 Черкаська область, Звенигородський район, с.Сухини,  вул.Шевченка, 35) шляхом її ліквідації з 01 вересня 2025 року.

2. Створити ліквідаційну комісію по припиненню діяльності  Сухинівської гімназії Селищенської сільської ради Черкаської області та затвердити її персональний склад  згідно з додатком 1.

3. Ліквідаційна комісія  знаходиться за адресою: 19443, Черкаська область, Звенигородський район, с.Селище,  вул. Центральна,17.

5. Ліквідаційній комісії в установленому порядку:

5.1 Вжити заходи, пов’язані з ліквідацією Сухинівської гімназії Селищенської сільської ради Черкаської області  в установленому  чинним законодавством  порядку;

5.2 В установленому порядку протягом трьох робочих днів з дати  прийняття цього рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про ліквідацію юридичної особи Сухинівської гімназії Селищенської сільської ради Черкаської області та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів.

5.3 Здійснити інвентаризацію майна, що  належить  Сухинівській гімназії Селищенської сільської ради Черкаської області, яка ліквідується.

5.4 Забезпечити передачу документів, які підлягають тривалому зберіганню, до архіву.

5.5  Звернутися до  відповідного органу державної податкової інспекції та відповідного органу  Пенсійного фонду України  для отримання довідок  про відсутність заборгованості  по податках, зборах, обовязкових платежах.

5.6  Вчиняти інші дії, передбачені чинним законодавством України, щодо ліквідації  Сухинівської гімназії Селищенської сільської ради Черкаської області.

6. Директору  Сухинівської гімназії Селищенської сільської ради Черкаської області Пилипей Н.П попередити в установленому чинним законодавством України порядку працівників про ліквідацію закладу з дотриманням вимог чинного законодавства про працю.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                                    Анатолій ПАРХОМЕНКОv