Підтримка постраждалих внаслідок насильства під час війни «Ми тут, щоб допомогти»

Дата: 17.04.2024 13:55

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису     Інформаційна кампанія про діяльність Платформи, яку здійснює агенція «Postmen» (ТОВ «Постмен-Україна»), має на меті простою мовою пояснити важливість звернення постраждалих по допомогу, а також поінформувати про доступні сервіси з надання такої допомоги. У межах кампанії заплановане розміщення інформаційних матеріалів у мережі Інтернет, зокрема у соціальних мережах та на офіційних сайтах обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування таких областей: Дніпропетровська, Вінницька, Волинська, Закарпатська, Запорізька, Миколаївська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська, Львівська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Черкаська, Чернігівська (приклади інформаційних матеріалів додаються). Також у перелічених областях заплановане розміщення інформаційних постерів в Центрах надання адміністративних послуг.