Навчаюся, щоб перемагати ГО «Нові Українські Наративи» пропонує жінкам пройти навчання за інноваційною програмою «Зміст»

Дата: 15.01.2024 10:11

ГО «Нові Українські Наративи» пропонує жінкам пройти навчання  за інноваційною програмою «Зміст», яка охоплює теми:

- лідерство;

- продажі;

- фінанси та бухгалтерський облік;

- управління проєктами;

- основи цифрової та інформаційної гігієни;

- комунікації.

📖 Навчання безкоштовне та здійснюється в онлайн-форматі. Кожна учасниця зможе обрати декілька напрямів  навчання.

Тривалість одного курсу – до 3 тижнів.

У навчанні можуть брати участь внутрішньо переміщені жінки від 21 року, чиї чоловіки воюють та/або які зазнали втрати рідних через війну. Проєкт працює в Закарпатській, Чернівецькій, Тернопільській, Черкаській, Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській областях.

👉 Реєстрація за посиланням:

Крім того, проєктом передбачені регулярні онлайн зустрічі з психологинею проєкту Катериною Гольцберг.

Кожна учасниця, яка успішно завершить курс, отримає відповідний сертифікат.

З більш детальною інформацією ви можете ознайомитись на

сайті: https://www.zmist.online/

ДОДАТКОВО:Ініціатива впроваджується за технічної підтримки ООН Жінки в Україні @unwomenukraine та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) @wphfund, гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

У випадку виникнення додаткових питань громадяни можуть звернутися в Корсунь-Шевченківське управління Черкаської філії

Черкаського обласного центру зайнятості, яка знаходиться за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул.Гіфхорнська 17а