В Україні запустили онлайн-курс національної ідентичності

Дата: 12.12.2023 11:02

Міністерство молоді та спорту України спільно з Фондом Східна Європа створили та запустили онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності» на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

Про це повідомляють на сайті освітньої онлайн-платформи.

Ведучою курсу стала Марічка Падалко, а експертами й експертками — науковці й науковиці Українського інституту національної пам’яті та Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

«Цей курс спрямований на формування української національної та громадянської ідентичності, підвищення рівня знань про історію боротьби за незалежність України, волонтерські рухи, поглиблення знань з новітньої історії України — її європейський вибір», — пояснюють організатори.

Протягом курсу розглядатимуть питання: становлення української національної ідентичності через подолання російських міфів подолання байдужості, меншовартості формування активної громадянської позиції та українське волонтерство.

Курс буде цікавий для: вчителів і вчительок історії, фахівців, залучених до виховної роботи, громадських і волонтерських організацій та реалізації проєктів національно-патріотичного виховання всіх, хто хоче підвищити власний рівень знань про історію України, поглибити знання з новітньої історії, сучасних процесів державотворення та розвитку українського громадянського суспільства.