Триває збір💰 на авто для 67 бригади у складі якої захищає Україну наш земляк Діма Нікулін!!!!

Дата: 21.10.2023 09:39

📢Друзі!!!Оголошено терміновий збір на авто для військових ЗСУ, які боронять нас на Лиманському напрямку.💪👊🇺🇦 !!! Відкрито збір💰 на авто для 67 бригади у складі якої захищає Україну наш земляк Діма Нікулін!!!!
 Сума велика, але без вашої допомоги ніяк!!! 🙏
Військовим, які щодня захищають нас, важко без авто. Вони змушені носити все на собі, а це життя. Особливо важко зараз, коли інтенсивність боїв висока, йде наступ наших захисників на Лиманському напрямку. Машина допоможе зберегти життя наших воїнів.
Кожен донат - це маленький крок до нашої спільної перемоги та збережені життя... Давайте разом прикладемо максимум зусиль, адже наші захисники це роблять щодня заради нас і нашого майбутнього. Не будьте байдужими, долучайтеся.!!!. .Разом ми Сила . Ми не раз це довели!!!!Давайте зробимо це ще раз !!!Допоможемо  нашому земляку 🤝🇺🇦. !!!
5168.7456.6309.4420 - Нікулін Михайло Вікторович.