ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 21.09.2023 12:52

Предмет закупівлі: Поточний ремонт вулиці Центральна в с. Кошмак  Звенигородського району Черкаської області (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-18-007779-a

• Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Необхідність в проведенні поточного ремонт вулиці Центральна в с. Кошмак Звенигородського району Черкаської області виникла у зв’язку з незадовільним станом дороги. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі дефектного акту «Поточний ремонт вулиці Центральна в с. Кошмак  Звенигородського району Черкаської області». Послуги повинні бути якісними, надаватись відповідно до встановлених стандартів, норм і правил та Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 № 154 (із змінами), Технічних правил ремонту і утриманню вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства   України від 14.02.2012 № 54 (із змінами), ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та іншим встановленим нормативним актам діючого законодавства України.
  • Обґрунтування розміру бюджетного призначення
  • Бюджетні призначення визначені в межах Заходів по виконанню «Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Селищенської сільської ради на 2022-2024 роки затверджені рішенням сесії Селищенської сільської ради № 13-151 /VIII від 10 серпня 2021 року.
  • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі
  • Відповідно до кошторисного розрахунку очікувана вартість становить 130413,00 грн. без ПДВ. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі послуг з поточного ремонту визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва", прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293, а також Галузевих виробничих норм ГБН Г.1-218-182:2011 "Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт здійснено відповідно до дефектного акту та кошторисної документації закупівлі.
  • Закупівля проведена за прямим договором (згідно пункту 11 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.22 (зі змінами)), КЕКВ 2240 Оплата послуг, крім комунальних.