Про флагманський проект Мінмолодьспорту у сфері розбудови безбар’єрного простору

Дата: 18.09.2023 09:55

26 липня 2023 року відбулося засідання Ради безбар’єрності за участю Першої леді Зеленської О. В. щодо результатів виконання за перше півріччя 2023 року плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбарʼєрного простору, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 року № 372.

За підсумками обговорення зазначених результатів Радою безбар’єрності схвалено до реалізації флагманський проект Міністерства молоді та спорту України «Активні парки: локації безбар’єрного дозвілля» (далі – флагманський проект), метою якого є сприяння підвищенню рівня фізичного та психічного здоров’я, забезпеченню фізичної активності населення. Мінмолодьспортом розроблено комплексний комунікаційний план з інформаційного супроводу виконання флагманського проекту та розпочато його реалізацію.