При захисті Батьківщини загинув захисник України, житель с.Завадівка - Щербина Анатолій Васильович.

Дата: 16.09.2023 17:57

Шановні жителі Селищенської громади!

🕯️Наша громада втратила ще одного свого сина. При захисті Батьківщини загинув захисник України, житель с.Завадівка - Щербина Анатолій Васильович, 1970 року народження.

🇺🇦Завтра, 17 вересня 2023, наш Герой на щиті повертається додому до рідного села. Просимо зустріти героя живим коридором.

📌11.00 год. - час формування коридору

📌Маршрут коридору: с.Завадівка (в'їзд до центру села )➡️ вул.Центральна ➡️ центр села ( Будинок культури,школа)➡вул.Сонячна,буд.12(будинок загиблого)

🕯️12.00 год. - панахида за загиблим Героєм у його будинку.

Всю процесію поховання буде супроводжувати автобус для підвезення людей.

Дуже тяжко сприймати смерть наших захисників, тяжко знаходити слова підтримки для рідних.Вічна пам’ять та вічна шана захисникові, який віддав життя за кожного з нас!

За інформацією

Селищенської сільської ради