Передчасна смерть захисника України, жителя с.Квітки - Прудченка В'ячеслава Петровича

Дата: 11.09.2023 15:44

Шановна громадо!

З глибоким сумом та скорботою повідомляємо про передчасну смерть захисника України, жителя с.Квітки - Прудченка В'ячеслава Петровича , 1985 року народження.
      Завтра, 12 вересня  наш Герой на щиті повертається додому до рідного села Квітки. Просимо зустріти героя. живим коридором.
📌10.00 год. - час формування коридору
📌Маршрут коридору: с.Листвина (в'їзд в село) ➡️ вул.Кості Шкребтієнка ➡️ вул.Перемоги с.Петрушки ➡️с.Квітки,вул.Соборна,81.
🕯️12.00 год. - панахида за загиблим Героєм у його батьківському будинку с.Квітки, вул.Соборна,81
Приносимо щирі співчуття рідним та близьким захисника, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.
Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях!
Вічна і світла пам’ять!