Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє

Дата: 07.09.2023 08:11

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території області та відповідно до наказу Держпродспоживслужби України від 29 серпня 2023 № 634 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2023 році » на території Черкаської області розпочнеться осіння планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу (орієнтовно з другої половини вересня 2023 року, в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні).

Розповсюдження принад з вакциною відбуватиметься методом ручного розкладання на визначеній території області (Звенигородський, Уманський р-ни), поза територіями населених пунктів та водойм. Принада безпечна для людей і тварин та навколишнього середовища. Має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.