🇺🇦Боровся і загинув за Україну! Пам'ятаємо!Сумуємо! Вклоняємося!!!

Дата: 10.08.2023 14:16

🇺🇦Боровся і загинув за Україну! Пам'ятаємо!Сумуємо! Вклоняємося!!!

Півроку минуло від дня загибелі мужнього воїна Сергія Михайловича Бєланова, який віддав своє життя за майбутнє кожного з нас у вільній Україні!!!

На захист незалежності та суверенітету рідної держави боєць став 24 серпня 2022 року.Він служив у складі стрілецького батальйону ЗСУ. Був відданий військовій присязі, українському народові, мужньо виконував свій військовий обов’язок.

Та 10 лютого 2023 року, в результаті запеклого бою проти кацапської нечисті, Герой загинув. Поліг за Україну, за рідну землю, за свободу,за наш спокій!Схиляємо голови у скорботі та молитві. Висловлюємо співчуття родині полеглого Захисника.

Складаємо безмежну вдячність та шану Воїну, який віддав своє життя на захист незалежності нашої України!!!

Герой народився і проживав у с.Селище.Поховали мужнього солдата Сергія Бєланова у рідному Селищенському краю, де мешкає його родина.

Світла та вічна пам'ять!

Вічна слава нашому земляку,мужньому Герою Сергію Бєланову!!