Селищенська громада
Черкаська область, Звенигородський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 01.08.2023 10:08
Кількість переглядів: 61

Предмет закупівлі

         Поточний ремонт нежитлової будівлі адміністративного приміщення (заміна віконних блоків) за адресою вул. Перемоги, 68 с. Петрушки Звенигородського району Черкаської області (ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-27-009173-a

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

         Виконання робіт (послуг) повинно здійснюватися згідно діючих будівельних та санітарних норм і правил, державних стандартів і технічних умов українського законодавства, та згідно затвердженої Програми  соціально-економічного та культурного розвитку Селищенської сільської ради на 2022-2024 роки зі змінами. Послуги повинні бути виконані якісно, своєчасно, в повному обсязі. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації.

         При проведенні поточних ремонтних робіт виконавець повинен виконувати заходи, що забезпечують дотримання правил техніки безпеки у відповідності із Законом України «Про охорону праці», інших чинних нормативних документів та актів з охорони праці та промислової безпеки у будівництві, що передбачене закупівлею, природоохоронного законодавства. Будівельні матеріали та вироби, які будуть використані виконавцем під час надання послуг з поточного ремонту мають відповідати основним вимогам, визначеним у Технічному регламенті щодо споруд, в яких вони застосовуються, зокрема, національним стандартам ДСТУ,  будівельним нормам та повинні бути промарковані національним знаком відповідності. Виконавець повинен гарантувати Замовнику строк експлуатації Об'єкта не менше 365 днів з моменту закінчення поточних ремонтних робіт об’єкта.

 

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

         Бюджетні призначення визначені відповідно до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Селищенської сільської ради на 2022-2024 роки, затверджені рішенням сесії Селищенської сільської ради № 36-27 /VIII від 10 березня 2021 року зі змінами.

 

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

         Відповідно до кошторисного розрахунку очікувана вартість становить 194573,56 грн. з ПДВ. Види та перелік робіт (послуг) зазначені в дефектному акті та кошторисній документації закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари, роботи та послуги, що міститься в мережі Інтернет та у відкритому доступі в електронній системі закупівель "Prozorro".

         Закупівля проведена за прямим договором (згідно пункту 11 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.22 (зі змінами), КЕКВ 2240 «Оплата послуг крім комунальних».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора