Всеукраїнська громадська кампанія "Атестація депутатів місцевих рад" проводить вебінар для депутатів про розробку регуляторних актів

Дата: 24.07.2023 09:29

Всеукраїнська громадська кампанія "Атестація депутатів місцевих рад" рада запросити вас на черговий вебінар для депутатів/ок та їхніх помічників/ць. Експерт Андрій Мацокін підготував відповіді на питання про розробку регуляторних актів.

Під час заходу будуть розглянуті такі теми:

- базові положення законодавства в сфері регуляторної діяльності

- особливості застосування законодавства для органів місцевого самоврядування

- здійснення державної регуляторної політики органами та посадовими особами місцевого самоврядування

- процедура прийняття регуляторного акта

- практичні приклади регуляторних актів, прийнятих органами місцевого самоврядування.

Вебінар "Регуляторна діяльність органів місцевого самоврядування" відбудеться 28 липня о 14:00.

Для участі просимо вас зареєструватися у гугл-формі: https://forms.gle/6M78NbGiYA8RZVwy6

Дякуємо за вашу активність і зичимо тихих днів.