Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації продовжує проведення онлайн семінарів

Дата: 21.07.2023 10:00

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та з метою популяризації державної грантової програми „єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“ Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації продовжується проведення навчальних онлайн семінарів та онлайн консультацій для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей (дружина або чоловік), які планують розвивати або започаткувати власну справу.

Проведення четвертого семінару заплановано на 25 липня 2023 року о 14:00 годині у форматі Zoom-конференції.  Долучиайтеся до семінару. Посилання на реєстрацію –