ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 18.07.2023 09:35

Предмет закупівлі

Будівництво дитячого майданчика по вул. Центральна в с. Селище Звенигородського району Черкаської області (ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-11-011123-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Виконання робіт повинно здійснюватися згідно діючих будівельних та санітарних норм і правил, державних стандартів і технічних умов українського законодавства та відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», та згідно затвердженої Програми  «Благоустрій» Селищенської сільської ради на 2022 – 2024р. рішення від 10.08.2021 № 13-156 зі змінами. Роботи повинні бути виконані якісно, своєчасно, в повному обсязі. Ігрове обладнання дитячого майданчика та їх розташування повинно відповідати вимогам безпеки та діючим нормативно-правовим актам. Підрядник повинен надати  оригінал/копію діючого сертифікату якості «Сертифікат ISO» на виробництво дитячого ігрового обладнання та відповідність обладнання дитячого майданчику медичним показникам безпеки та можливість його використання в заявленій сфері технічні умови «Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи», Сертифікат відповідності обладнання нормам безпеки ДСТУ EN 1176-1:2018, що підтверджує безпеку та якість обладнання дитячого майданчику.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Бюджетні призначення визначені в межах Заходів по виконанню «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Селищенської сільської ради на 2022-2024 роки зі змінами, затверджені рішенням сесії Селищенської сільської ради № 36-27 /VIII від 10 березня 2021 року.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Відповідно до кошторисного розрахунку очікувана вартість становить 261052,15 грн. з ПДВ. Види та перелік робіт здійснено відповідно до дефектного акту та кошторисної документації закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі в електронній системі закупівель "Prozorro".

Закупівля проведена за прямим договором (згідно пункту 11 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.22 (зі змінами)), КЕКВ 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об’єктів.