На війні загинув наш земляк, Герой Сергій Олександрович Попик, захищаючи рідну землю, від російського агресора

Дата: 29.06.2023 12:36

🕯️У боротьбі за Україну і за кожного з нас, вірний військовій присязі, у бою за Батьківщину, виявивши стійкість і мужність загинув наш земляк, патріот, Герой Попик Сергій Олександрович,який народився 30.04.1988 року у с.Селище. Навчався у Селищенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів,яку закінчив у 2005 році. Молодий воїн ціною власного життя захищав рідну землю… справжній патріот, добрий, справедливий, відповідальний… Він будував свої плани на майбутнє, вдихав кожну його мить на повні груди, мріяв, любив…Мав чудову сім'ю та довгий час проживав на Сумщині, де в останню путь проведуть його рідні, друзі та всі, хто знав Сергія.

Уся Селищенська громада низько схиляє голову в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя та висловлює щирі співчуття дружині, рідним, близьким та побратимам загиблого. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі.

Світла пам’ять Воїну,який віддав своє життя, захищаючи рідну землю, від російського агресора.