Привітання сільського голови Анатолія Пархоменка зі Святом Трійці!

Дата: 04.06.2023 06:08

Шановні мешканці та гості Селищенської територіальної громади!

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духу. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить висока Божа благодать.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, додає всім нам сили жити, боротися зі злом, бути впевненими, що правда і любов завжди перемагають, що віра творить дива.

Вірю, що Свята Трійця додасть нашим воїнам сили, оберігатиме їх і сприятиме швидшому вигнанню рашистської нечисті з української землі.

Зичу всім добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе нам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле довгоочікуваний мир Україні.

З повагою сільський голова Анатолій Пархоменко