Про запуск інформаційної кампанії про допомогу постраждалим від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства

Дата: 02.06.2023 14:07

Міністерство юстиції України запускає інформаційну кампанію системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.

Мета кампанії – висвітлити проблему насильства в умовах війни, проінформувати про можливість отримати кваліфіковану допомогу від держави, у тому числі правову, та мотивувати постраждалих звертатися по допомогу та діяти, щоб захистити себе.

З метою ознайомлення щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги та захисту своїх прав, створені відповідні відеоролики: