ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 02.06.2023 08:12

Предмет закупівлі: Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель загального користування (польові дороги), які розташовані за адресою: адмінмежі Селищенської сільської ради Звенигородського району Черкаської області. Код ДК 021:2015:71340000-3 Комплексні інженерні послуги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-29-005722-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Інвентаризація земельних ділянок проводиться з метою: встановлення місця розташування об'єктів землеустрою, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, виявлення і консервації деградованих сільськогосподарських угідь, визначення якісного стану земельних ділянок, їх меж, розміру, складу. Узгодження даних, отриманих в результаті проведення інвентаризації земельних ділянок з інформацією, що міститься в документах, які посвідчують право на земельну ділянку у Державному земельному кадастрі.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Бюджетні призначення визначені в межах Заходів по виконанню «Програми з розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель загального користування (польові дороги) Селищенської сільської ради у 2023 році» затвердженої рішенням сільської ради № 39-34/VIII від 19.05.2023 р.

Розмір очікуваної вартості сформований з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Уповноваженого органу від 18.02.2020р., а саме методом порівняння ринкових цін і становить 65000,00 без ПДВ.

Закупівля проведена за прямим договором (згідно пункту 11 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.22), КЕКВ 2240 Оплата послуг, крім комунальних.