У Селищенській громаді відбулися святкові заходи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей!!

Дата: 01.06.2023 22:44

Щороку першого червня відзначається прекрасне свято радості та одвічної надії – Міжнародний день захисту дітей.!! Саме у них, у дітях, ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони зростали здоровими і радісними, прославляли свою родину й рідний край.

Сьогодні, 1 червня по всіх закладах освіти, культури та бібліотек Селищенської громади організували довгоочікуване свято, яке залишиться в пам’яті дітей та батьків на довго. Програма свята була насиченою і цікавою, адже включала ігри, вікторини, розваги та конкурси. Також, було нагороджено дітей, які були активними учасниками святкових заходів та конкурсів - призами!Усіх учасників заходів частували козацькою кашею та смаколиками!!!

Не можна було не помітити щасливих дитячих облич під час подорожі океаном розваг та забав, які повсякчас супроводжувалися музичними композиціями.

Загалом урочисті заходи залишили приємні незабутні враження у малечі. Це було помітно у щирих дитячих очах та посмішках.

Дружня весела атмосфера, позитивні емоції викликали сподівання дітвори на нові цікаві зустрічі та знайомства!!

За інформацією Сектору освіти, культури,молоді,спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради