Педагогічний колектив Сухинівської гімназії спільно з працівниками культури створили справжнє свято для дітей. Діти – це наше майбутнє!!!

Дата: 01.06.2023 14:03

1 червня для учнів Сухинівської гімназії педагогічний колектив спільно з працівниками культури створили справжнє свято для наших діток. Діти – це наше майбутнє. Саме сьогодні, ми повинні зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серця, щоб дітки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо їм радісного й безхмарного дитинства!

Дитинство – найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства, так давайте ж робити всі зусилля, щоб наші діти, діти нашого часу могли з посмішкою через кілька років згадувати ті роки, коли вони були маленькими, коли вони росли, і входили в доросле життя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя!

За інформацією вчителя початкових класів Світлани Руденко

Дорогі діти!Бажаю Вам бути здоровими, завжди усміхненими та впевнено дивитись у майбутнє, адже саме від Вас залежить те, яким воно буде.