Герої не вмирають!..Пам'ять про мужнього Героя Руслана Швеця з с.Квітки вічно житиме в наших серцях!

Дата: 23.05.2023 12:20

Сьогодні 23 травня день коли зійшло сонце й народився Руслан Швець.
   Уявімо тільки вивчав військову підготовку і як одягати противогаз ще в квітчанській школі на уроках…Певно, у своєму біологічному класі розглядав таблицю Менделєєва і заспиртованих вужів…Мріяв потанцювати на випускному зі найкрасивішою дівчиною свого класу, випити вина й зустріти сонце.
…Далі навчання, життя крутиться веретеном подій…і ставалося те що стається у дорослого чоловіка…дружба…любов…дитина…любов…і…знову сходить сонце…Сьогодні сонце зійшло…А разом із ним і пам‘ять про день народження нашого квітчанськоно, мужнього, героя, — Руслана Швеця
…Затамуйте подих…і скажіть собі : «Руслане, пам’ятаю тебе й дякую тобі за життя…»
А…завтра знову зійде сонце…над рідними Квітками, над мамою і татом його, і донечкою…і буде день…і буде наша перемога!!!

Олена Касяненко