Активна молодь с.Петрушки хоче бачити своє село екологічно чистим та пишатися ним!!!

Дата: 30.03.2023 15:33

Навесні щорічно починається наймасштабніше прибирання та озеленення нашої громади,з цього приводу і нещодавно було оголошено про місячник "Благоустрою".Найпершими з цього приводу згуртувалась активна молодь с.Петрушки і взялася за впорядкування дитячого майданчика,щоб дітки гралися на чистій території.Дуже важливо,щоб наша молодь не на словах, а на ділі дбала про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

Впродовж квітня у нашому селі відбудеться низка заходів з благоустрою, покращення санітарного стану довкілля, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, кладовищ, вулиць доріг, зупинок.Проявіть активну позицію і долучайтесь до прибирання.

Кожен повинен розуміти, що чистота залежить саме від нього.

За інформацією старости села Петрушки і Листвина Ніни Шкребтій