Вихованці Черепинської гімназії створили мультик про повномасштабне вторгнення

Дата: 28.03.2023 11:51

Вихованці Черепинської гімназії створили мультик про повномасштабне вторгнення. Ідею втілили за допомогою малюнків, які на уроках та у вільний час створювали учні. Керувала проектом вчителька мистецтва Тетяна Гладка. Після кількох днів роботи, усі малюнки сфотографували та змонтували з них мультфільм, який у соцмережах набрав більше чотирьох тисяч переглядів. Ідея створення мультфільму виникла після участі в онлайн таборі "Мистецтво стійкості " від компанії Go global .

Учні нашої гімназії отримали круту нагоду провести два тижні у колі однодумців, опановуючи нові навички 💪 в зимовому креативному онлайн кемпі ART ot Resilience (Мистецтво стійкості) від компанії Go global Ми опановували:

🔻 Мистецтво фотографії

🔻 Стоп моушн дизайн

🔻 Створення коміксів

🔻 Створення AR-об'єктів

🔻 Створення крутого відео-контенту

🔻 Мистецтво графічного дизайну.

Після створення мультфільму запросили взяти участь у Всеукраїнському мистецькому фестивалі- конкурсі для учнівської та студентської творчої молоді , що проходив під грифом Міністерства культури та інформаційної політикиУкраїни "Разом- граємо , співаємо ,танцюємо" ,

за який ми отримали Гран -прі.

За інформацією директора Черепинської гімназії Юлії Петренко