ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 14.03.2023 11:17

Предмет закупівлі: Бензогенератор «Karcher» 8/3, 2,5 кВт (ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-06-003858-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Необхідність в проведенні закупівлі бензинового генератора, викликана в наслідок дій військової агресії Росії проти України (обстріл енергетичної інфраструктури, який паралізує роботу органів місцевого самоврядування). Для належного функціонування старостату Селищенської сільської територіальної громади придбано генератор з такими технічними характеристиками:

Генератор бензиновий «Karcher» 8/3,

Максимальна ефективна потужність за тривалої роботи кВт – 7,0 Квт, Максимальна потужність за короткочасної роботи – 7,5 Квт, Напруга мережі – 230 В, Система пуску – Ручний стартер (автоматичний), Кількість фаз –Трифазний, Тип охолоджування – з повітряним охолодженням, Тип – чотиритактовий, Літраж – 439л, Потужність двигуна – 9,0/12,2, Вид пального – бензин мінімальне октанове число 86, Час роботи за повного баку потужність 100% - 5,5 л., Час роботи за повного баку потужність 50% - 7л., Кількість моторної оливи – 1,1, Марка моторної оливи 10W – 30, 15W – 40.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Бюджетні призначення визначені в межах Заходів по виконанню «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Селищенської сільської ради на 2022-2024 роки, затверджені рішенням сесії Селищенської сільської ради № 13-2 /VIII від 10 серпня 2021 року,  зі змінами,  внесеними рішенням сільської ради від 12.12.2022 № 31-2/ VIII. Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого кошторису Виконавчого комітету Селищенської сільської ради.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Відповідно до кошторисного розрахунку очікувана вартість становить 62300,00 грн. без ПДВ. Основними джерелами інформації для визначення очікуваної вартості брали до уваги:

1. Прайс-листи на офіційних сайтах постачальників.

2. Інтернет ресурси. У системі Prozorro відкритий доступ до публічних закупівель, що дозволяє аналізувати реальні угоди купівлі-продажу інших Замовників. Для визначення очікуваної вартості використовували формулу середнього арифметичного значення.

3. Постачальники бензинових генераторів електронного каталогу Prozorro Market. Закупівля проведена за прямим договором (згідно пункту 11 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.22), КЕКВ 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-06-003858-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Генератор бензиновий «Karcher» 8/3,

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

1. Прайс-листи на офіційних сайтах постачальників.