Привітання сільського голови Анатолія Пархоменка з Днем землевпорядника!

Дата: 11.03.2023 09:15

Шановні землевпорядники Селищенської громади!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!

Земля для українця завжди була, є і буде чимось особливим. Це частина національної ідеї. Саме тому професія землевпорядника в Україні є дуже важливою, а на працівників цієї сфери покладається висока відповідальність. Особливої ваги професія набула в період децентралізації, коли відбулася масштабна передача земельних ділянок з державної в комунальну власність. І від точності, зваженості та професіоналізму землевпорядників залежить майбутнє економічне зростання територіальної громади.

Ваша робота має важливе значення для суспільства. Тож, вітаючи вас із професійним святом, бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у роботі, злагоди та нових творчих звершень у справі збереження й примноження нашого безцінного багатства на благо процвітання рідної України!

З повагою,сільський голова Анатолій Пархоменко