Дата: 19.01.2023 11:06

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі - Електрична енергія (ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 зі змінами «Про ефективне використання державних коштів», Виконавчий комітет Селищенської сільської ради (код ЄДРПОУ 04411728; адреса: вул. Центральна, 17, с. Селище, Звенигородського району, Черкаської області19443) інформує про закупівлю електричної енергіїз використанням Е-каталогу через запит ціни пропозиції (згідно пункту 12 Постанови Кабінету Міністрів України №1178).

Закупівля за проведена через запит ціни пропозиції «Електрична енергія», за КЕКВ 2273 Оплата електроенергії, код національного класифікатора України ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (Ідентифікатор закупівлі UA-2022-12-28-011806-а). Очікуваний обсяг постачання електричної енергії: 169075 кВт*год Очікувана вартість предмета закупівлі: 820013,75грн.

Вартість послуг оператора системи передачі електричної енергії врахована в очікувану вартість закупівлі; вартість послуг оператора системи розподілу електричної енергії не врахована в очікувану вартість закупівлі. Оператор системи розподілу -  Городищенська філія відокремленого структурного підрозділу «Черкаські енергетичні мережі» Публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго» та Корсунь-Шевченківська філія відокремленого структурного підрозділу «Черкаські енергетичні мережі» Публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго». Період доставки: з 01.11.2023 року до 31.12.2023 року. Місце поставки: Межа балансової належності електроустановок замовника. Нормативно-правові акти: · Закон України «Про публічні закупівлі»(зі змінами), Постанова КМУ № 1178 від 12 жовтня 2022,  Закон України «Про ринок електричної енергії» (зі змінами); постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14.03.2018 N 312 (далі - ПРРЕЕ);  Інші нормативно-правові акти.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару. Параметри якості електроенергії в точках приєднання споживача в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення». Постачальник повинен бути включений до переліку суб'єктів господарської діяльності, які мають ліцензії з постачання електричної енергії, який розміщений на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Постачання електричної енергії повинно здійснюватися у відповідності до вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії , затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312. Учасник повинен добросовісно виконувати свої фінансові зобов’язання перед іншими учасниками ринку електричної енергії, відповідно до «Правил ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 307 (у редакції постанови НКРЕКП від 24.06.2019 № 1168).

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого кошторису Виконавчого комітету Селищенської сільської ради, на постачання електричної енергії на 2023 рік.

Основними джерелами інформації для визначення очікуваної вартості брали до уваги:

1. Прайс-листи на офіційних сайтах постачальників електричної енергії.

2. Інтернет ресурси. У системі Prozorro відкритий доступ до публічних закупівель, що дозволяє аналізувати реальні угоди купівлі-продажу інших Замовників.Для визначення очікуваної вартості використовували формулу середнього арифметичного значення.

3. Постачальники електричної енергії електронного каталогу ProzorroMarket.