Благодійний новорічно-різдвяний концерт та ярмарка на підтримку Збройних Сил України під назвою «Разом до Перемоги" с.Сухини

Дата: 30.12.2022 18:01

Фото без описуСьогодні у Сухинівському СБК відбувся Благодійний новорічно-різдвяний концерт та ярмарка на підтримку Збройних Сил України під назвою «Разом до Перемоги»💙💛🇺🇦

На благодійному заході усі охочі могли придбати смаколики на будь-який смак, таким чином підтримавши військових.Завдяки небайдужим жителям с.Сухини та гостям , зібрали 32505 гривень,які перерахують на рахунок Збройних сил України!!

Подяками Селищенської сільської ради за проявлену волонтерську ініціативу, активну життєву та громадянську позицію, небайдужість до людей, які опинились у скрутній ситуації, особистий вагомий внесок у підтримку боєздатності ЗСУ нагородили місцевих волонтерів, що активно долучаються до волонтерства!

Такі доброчинні події уже не вперше відбуваються у с.Сухини Селищенської ТГ, адже допомога для українського війська є надзвичайно важливою і завдяки підтримці кожного з нас ми здобудемо спільну Перемогу!!!!.Хочеться особливе «дякую» сказати ініціаторам та організаторам цього дійства, їх учасникам та глядачам, усім НЕБАЙДУЖИМ, які долучилися до збору коштів і своїми щирими внесками у спільну справу зробили наш світ кращим, наблизили нашу ПЕРЕМОГУ!