Харчування здобувачів освіти Селищенської громади у 2023!

Дата: 24.12.2022 08:14

Депутати Селищенської громади внесли зміни до програми організації харчування школярів із нового року. Вона діятиме до 2024 року.

Відповідно до внесених змін  безкоштовне харчування організоване для усіх дошкільнят Селищенської громади та здобувачів освіти, які належать до пільгових категорій.

Із 1 січня 2023 року безкоштовним харчуванням забезпечуватимуть за рахунок місцевого бюджету громади  учнів 1-11 класів таких категорій:

• діти-сироти;діти з ООП;
  • діти позбавлені батьківського піклування;
  • діти з малозабезпечених сімей;
  • діти ВПО, діти які мають статус дитини яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
  • із переліку, визначених ст.10 ЗУ “Про статус ветеранів війни, гарантій та соціального захисту2;
  • діти батьків, які мають статус учасників АТО/ООС та війни, батьки яких беруть участь у відсічі і супротиву збройній агресії російської федерації;
  • діти із родин, які перебувають в складних життєвих обставинах;
  • діти з багатодітних сімей.Всі інші діти харчуватимуться в розмірі 50 відсотків від вартості за кошти громади.

Нагадаємо, учні п'яти  закладів освіти Селищенської громади матимуть дві неділі зимових канікул.​​​​​