ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 29.11.2022 08:43

Предмет закупівлі: Поточний ремонт вулиці Заводська с. Квітки Звенигородського району Черкаської області (дрібний ремонт) (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-15-005363-a

• Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Необхідність в проведенні поточного ремонту вулиці Заводська с. Квітки Звенигородського району Черкаської області (дрібний ремонт) виникла у зв’язку з незадовільним станом дороги. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі дефектного акту «Поточний ремонт вулиці Заводська с. Квітки Звенигородського району Черкаської області (дрібний ремонт)». Послуги повинні бути якісними, надаватись відповідно до встановлених стандартів, норм і правил та Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 № 154 (із змінами), Технічних правил ремонту і утриманню вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012 № 54 (із змінами), ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та іншим встановленим нормативним актам діючого законодавства України. Підрядник повинен гарантувати Замовнику строк експлуатації Об'єкта не менше 1 року з моменту закінчення поточних ремонтних робіт.
  • Обґрунтування розміру бюджетного призначення
  • Бюджетні призначення визначені в межах Заходів по виконанню «Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Селищенської сільської ради на 2022-2024 роки, затверджені рішенням сесії Селищенської сільської ради № 13-151 /VIIIвід 10 серпня 2021 року.
  • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі
  • Відповідно до кошторисного розрахунку очікувана вартість становить 132072,00 грн. без ПДВ. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі послуг з поточного ремонту визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва", прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293, а також Галузевих виробничих норм ГБН Г.1-218-182:2011 "Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт", затвердженіАктом обстеження стану дорожнього покриття доріг, вулиць комунальної власності на території населених пунктів Селищенської територіальної громади,  відповідно до дефектного акту.
  • Закупівля проведена за прямим договором (згідно пункту 11 Постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.22), КЕКВ 2240 Оплата послуг, крім комунальних.