Вітання!!!

Дата: 09.11.2022 14:46

Фото без описуШановні працівники закладів культури Селищенської громади, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя галузі культури!

Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Знайомите зі скарбами людської цивілізації.

Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.

Тож нехай ваша творча нива завжди буде встелена новими здобутками і високими досягненнями.

Всім, хто присвятив себе галузі культури бажаю творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру.

Зі святом всіх. І нехай ніколи не згасає потяг людини до пізнання прекрасного.

Як кажуть, кожен народ існує доти, доки живе його культура!

З повагою, завідувач сектору ОКМСІП Селищенської сільської ради Антоніна ЛЯШЕНКО