«Агросектор 2022-2023: Стратегія виживання». П’ятий Агрополітичний форум

Дата: 05.10.2022 08:20

Международная выставка Агрофорум — Latifundist.com

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) запрошує Вас та аграріїв вашої громади взяти участь у П’ятому Агрополітичному форумі «Агросектор 2022-2023: Стратегія виживання».

Захід відбудеться 7 жовтня 2022 року о 15:00 у онлайн форматі (посилання для участі буде надіслано після реєстрації за посиланням нижче). Учасниками заходу будуть представники законодавчої та виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, голови територіальних громад, представники агробізнесу, фермери, науковці, експерти.

Агрополітичний форум започаткований у 2019 році, як експертний майданчик для обговорення найактуальніших питань аграрного сектору країни. З того часу було проведено чотири форуми, присвячені наступним темам: «Земельна реформа. Децентралізація: чого очікувати?», «Державна підтримка аграрного сектору 2020», «Аграрний сектор в умовах пандемії», «Фінансові інструменти аграріїв і земельна реформа».

Для участі у форумі та отриманні посилання на онлайн, просимо до 06.10.2022 року зареєструватись, заповнивши анкету за посиланням: https://forms.gle/WUWQ7QQ3mff289cg7