Привітання сільського голови Анатолія Пархоменка зі Святом Трійці!

Дата: 12.06.2022 07:02

Фото без описуШановні мешканці Селищенської територіальної грормади ! Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці, або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята.  Величне свято Трійці символізує сходження Святого Духа до апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духа. Разом із зеленню, якою прийнято прикрашати свої оселі, в наші домівки приходить мир та Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні. Вітаю Вас зі святом! Нехай Господь зішле на нашу Україну спокій та добро! Бажаю зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, з вірою та впевненістю у щасливе майбуття!У свято Трійці щиро вітаю та побажати хочу світла та радості в житті, блага та щастя у домі, щирості та добра в душі, любові та натхнення у серці, мирного неба над головою!!!Слава Україні!!!Разом до Перемоги!!

З повагою сільський голова Анатолій Пархоменко