Дата: 26.05.2022 11:50

На підтримку ЗСУ у Селищенської громаді зібрали ВИШИВАНКИ, ЯКІ ПРОДАВАТИМУТЬ НА АУКЦІОНІ У США!!!За виручені кошти придбають необхідні речі та обладнання для захисників на передову. Сьогодні вишиванка – це не просто генетичний код української нації. Це –наш визнаний світом бренд та символ рідної і Незалежної України. Свої найкращі зразки- українські рушники,сорочки, серветки, вишиті картини... передали матусі- народні майстрині Селищенського краю, для аукціону в знак наближення нашої Перемоги!!!!… Ми щиро вдячні усім за активну участь у акції "Подаруй вишиванку та конвертуй її у зброю для ЗСУ",а особливо: Базько Катерині Іванівні ( 1946 року народження, жительці с. Тараща, Звенигородського району), Савченко Нілі Іванівні (жительці с.Листвина, Звенигородського району), Таначевій Світлані Анатоліївна ( жительці с. Селище, Звенигородського району), Катеруші Наталії Дмитрівні (жительці с.Черепин Звенигородського району)Зоренко Наталії Миколаївні (вчителю історії Черепинської гімназії) Стрикаль Марії Богданівні, Стрикаль Тетяні Анатоліївні, Котляр Марії Іванівні із с.Черепин Звенигородського району). Довгих та щасливих років життя Вам, наші Берегині!!!!

Нехай Ваші красиві і неперевершені вишиванки засвідчать єдність і любов до України, а мудрість і сила тисячолітньої традиції надихає та пришвидшує нашу Перемогу!!!!

За інформацією Сектору освіти, культури,молоді,спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради