Для переселенців-Великодні кошики!!

Дата: 22.04.2022 15:59

Фото без описуНаближається світле свято Великодня – свято милосердя, добра і любові. Кожен з нас чекає, коли уся родина збереться разом у своїх рідних домівках, подолавши усі труднощі та негаразди, які сьогодні відчуваємо за долю рідної України.За ініціативи керівництва Селищенської сільської ради,переселенці з різних куточків України,які під час війни знайшли прихисток на території громади, сьогодні отримали великодні кошики, — аби теж відчули дух свята. Вміст кожного кошика розрахований на одну сім’ю,в якому традиційні для Великодня паска, яйця,ковбаса,овочі,солодощі,сир, консерви та ін.

Особлива подяка за фінансову підтримку голові ГО"Проти корупції"Юрію Путрі,майстрині із с.Журавка Тетяні Карпенко,яка за одну ніч спекла 130 смачних великодніх пасок,старостам сіл громади,працівникам освіти і культури та всім, хто долучився до цієї доброї справи.

Віримо, що великодній настрій прийде у кожну домівку та принесе мир і спокій, любов, турботу та приємні миті світлого свята Христового Воскресіння, єднаючи усіх у прощенні, порозумінні та любові до Всевишнього та України.