До уваги осіб, які виїхали із місць проживання у зв’язку із бойовими діями та прибули до нашої області:

Дата: 15.03.2022 09:18

Черкаське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю реалізовує завдання фінансового забезпечення заходів щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю і дітей з інвалідністю, у тому числі забезпечення технічними засобами реабілітації; зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, зокрема створення робочих місць за рахунок фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики.

Адреса Фонду:   вул.Благовісна, 269/105

м.Черкаси         18002