Інформаційний бюлетень штабу району територіальної оборони станом на 14.03.2022!!!

Дата: 14.03.2022 16:55

Шановні жителі Звенигородського району!

Дев`ятнадцятий день триває російсько-українська війна. Українська нація впевнено протистоїть ворожому наступу та стоїть на варті безпеки українців. Впродовж останньої доби на території нашої області та району звучали сирени про повітряну тривогу. Станом на 14 березня на території Звенигородського району ситуація під контролем. Звенигородщина продовжує приймати та надавати прихисток тим громадянам, яких з власного дому «виганяє» війна. Станом на 14 березня 2022 року на території району прийнято 8295 осіб з числа евакуйованого населення. Вкотре звертаємося до місцевих жителів кожного населеного пункту Звенигородщини: виявляйте розуміння, увагу, милосердя та підтримку до осіб, які вимушені були евакуюватися зі своїх домівок в більш безпечні регіони України. Не завищуйте ціни на орендну плату за житло. Не спекулюйте на війні! У разі виникнення потреби у розміщенні чи випадків завищення цін орендної плати на житло – звертайтеся за телефоном гарячої лінії Звенигородського району (04740) 2 20 88; 0(97) 846 95 14. У Звенигородському районі продовжується збір та формування резерву продовольства. Дякуємо усім, без виключення, територіальним громадам Звенигородщини, які доставляють у визначені місця збору потрібні речі, які комплектуються волонтерами до відправки. Разом ми здатні робити неймовірні речі навіть у найважчі часи. Станом на сьогодні існує потреба у крупах, сухофруктах, макаронних виробах, консервах (м’ясних/рибних), тушонці, печиві, а також – у одязі та взутті для дітей і дорослих у належному стані. Контактна особа у Звенигородському районі щодо питань забезпечення продовольством та одягом – 0(97) 886 81 17. Звенигородська районна військова адміністрація тримає на постійному контролі стан забезпечення аптечних мереж у районі лікарськими засобами. Звертаємося до жителів регіону: не панікуйте, не створюйте ажіотаж та черги в аптеках! Аптечні мережі нині працюють. Сьогодні наша держава створює усі умови для забезпечення жителів медичними препаратами. Зберігайте спокій та здоровий глузд, не піддавайтесь паніці людей навколо та самі не створюйте її. Контактна особа у Звенигородському районі стосовно потреби медикаментів в аптеках – 0(98) 424 46 97. Щодо питань нарахування та виплати усіх видів соціальних допомог– звертайтеся до місцевого управління соціального захисту населення за телефонами: (04740) 2 16 85; 0(97) 439 48 97; 0(98) 490 52 31. З питань захисту прав дітей – 0(97) 82 99 031. В умовах війни будь-яка допомога доречна. А підтримати країну можна не лише гривнею, але й своєю працею. Все, що може у нинішніх умовах війни працювати й розвиватися – має це робити. Тож закликаємо підприємства та бізнес району відновлювати роботу, надавати робочі місця людям. Підтримуйте обіг коштів: платіть за рахунками, сплачуйте податки. Це також буде ваш внесок у боротьбу. Держава підтримуватиме громадян, але міцний тил — це запорука міцної оборони. Звенигородська районна військова адміністрація провела інформаційну роботу з керівниками сільськогосподарських підприємств щодо якісного і вчасного проведення посівної кампанії 2022-го року в нинішніх умовах воєнного стану. Очільникам с/г підприємств донесена інформація щодо необхідності здійснити усі необхідні агротехнічні заходи, що входять до комплексу веснянопольових робіт, в найбільш оптимальні терміни на території Звенигородського району. Адже у цей складний для держави час наш обов’язок – подбати про продовольчу безпеку всієї України. Навіть у найважчі часи, ми не маємо зупиняти посівну кампанію. Черкащина сьогодні тилова область, яка допомагає іншим регіонам із продукцією. Зокрема, це стосується і Звенигородщини. Нам важливо забезпечити майбутній врожай. Зараз на аграріїв покладають надію мільйони українців. Звертаємося до кожного, хто задіяний у сільськогосподарській галузі: забезпечуючи свій виробничий цикл – ви забезпечуєте майбутній урожай, майбутнє країни та наших дітей. Нині, як ніколи, розумієш справжню цінність хліба, розумієш наскільки важливо, щоб він був на столах українців. На благодійний рахунок громадської організації «Підприємці Звенигородщини», яка створена представниками бізнесу району, станом на сьогодні надійшло 802 000 гривень для потреб батальйону тероборони району. Долучайтеся до наповнення благодійного рахунку! Поділіться частиною своїх заощаджень сьогодні, аби ними ви могли скористатися у найближчому майбутньому! Адже від вашої небайдужості та обсягу коштів на цьому рахунку залежить життя не лише військових, а й наше з вами. Тримаємо стрій! Підтримуймо ЗСУ, тероборону та волонтерів! РАЗОМ ми переможемо! Слава Україні!