Увага!Конкурс!

Дата: 24.02.2022 08:53

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії Селищенської сільської ради від 31.03.2021 № 7-2/VIІI «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності Селищенської сільської ради», зі змінами, Селищенська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади на заміщення вакантної посади керівника комунального підприємства «Добробут» Селищенської сільської ради».

Вимоги до кандидатів:

повна вища, неповна вища, середня спеціальна освіта;

здатність за своїми діловими, професійними та моральними якостями виконувати обов’язки керівника;

вільне володіння державною мовою;

володіння комп’ютером та комп’ютерною технікою.

Термін прийняття документів – упродовж 15 календарних днів з дня оприлюднення даного оголошення.

Прийом документів від кандидатів на вищезазначену посаду здійснює секретар сільської ради з понеділка по п’ятницю в робочі години за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, с. Селище, вул. Центральна, 17. Додаткова інформація розміщена на офіційному сайті Селищенської сільської ради.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи

«Центр надання соціальних послуг Селищенської сільської ради», затверджено рішенням сесії Селищенської сільської ради від 24.12.2021 №21-12/VІІІ зі змінами, Селищенська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади на заміщення вакантної посади директора

Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Селищенської сільської ради».

Вимоги до кандидатів:

- вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста) та спеціальністю відповідної галузі знань;

- вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері на рівні досвідченого користувача.

Прийом документів від кандидатів на вищезазначену посаду здійснює начальник відділу організаційного та кадрового забезпечення виконавчого комітету Селищенської сільської ради з понеділка по п’ятницю в робочі години за адресою: м. Корсунь-Шевченківський вул. Шевченка,43/1.