Привітання сільської голови Анатолія Пархоменка з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Дата: 08.03.2022 08:00

ДОРОГІ ЖІНКИ!Насамперед безстрашні та непереможні жінки військові, медики, волонтери, – усі, хто, ризикуючи життям, відстоює Україну у боротьбі з ворогом у тилу та на передовій!!! Все найсвітліше, що є в нашому житті — весна, радість, щастя, кохання, — пов’язане з Жінкою — берегинею роду людського.Сьогодні,8 Березня – це привід знову,і ще раз, якщо не для подарунків, то точно для приємних слів,привітань та неоціненної подяки і на адресу мам, бабусь, сестер, дочок, племінниць, коханих дівчат, подруг,адже кожна несе в собі частинку весняного тепла, що зігріває душу безмежною материнською любов’ю, оберігає бабусиною молитвою, заряджає дзвінким сміхом та надає крила щирою посмішкою коханої.!!!

У жіноче свято хочеться побажати міцного здоров'я, мирного неба над головою, перемоги над ворогами, весняного сонця, позитивних емоцій, справжнього і реального щастя вам і вашим близьким. Завжди посміхайтеся, адже своїми посмішками ви надихаєте чоловіків на нові звершення!!!Нехай усі негаразди обходять стороною, а кожен день стане нарешті приводом для радості!!!

Слава Україні!!! Слава Жінкам України!!! Мирного неба!!!

З повагою,сільський голова Анатолій Пархоменко