НЕОБХІДНО ЗНАТИ!!Правила перебування населення у захисній споруді

Дата: 01.03.2022 18:56

Сховище є найбільш надійним захистом від усіх ура-жальних чинників. Для укриття можна використовувати і підвальні приміщення установ, будинків, погріб (льох) у приватних домоволодіннях та ін., що забезпечують необхідні умови життєдіяльності протягом певного часу.Ваше укриття має бути хоч мінімально поглибленим, завглибшки 1–2 метри.У сховище потрібно приходити зі своїми засобами індивідуального захисту органів дихання, продуктами харчування і документами. Візьміть із собою телефони, радіо на батарейках, воду, необхідні ліки. Невідомо, скільки часу доведеться чекати.

У захисній споруді забороняється:

приносити легкозаймисті речовини, або речовини, що мають сильний запах, та громіздкі речі;

приводити тварин;

палити, шуміти, запалювати без дозволу гасові лампи, свічки;

ходити по приміщеннях без особливої необхідності (необхідно якнайменше рухатися). Всі у сховищі зобов'язані виконувати розпорядження чергового по сховищу, надавати посильну допомогу хворим, інвалідам.

Бережіть себе і будьте пильні!

/Інформація з відкритих джерел/