Інформаційний бюлетень штабу району територіальної оборони станом на ранок 27.02.2022

Дата: 27.02.2022 16:30

Відповідно до Закону України від 16 липня 2021 року № 1702-ІХ «Про основи національного спротиву» на території Звенигородського району діє штаб району територіальної оборони.

Організовано розміщення особового складу батальйону територіальної оборони. Облаштовано місце його перебування, забезпечено необхідним майном та обладнанням для виконання поставлених завдань.

Членами батальйону територіальної оборони :

• взято під контроль об’єкти критичної інфраструктури;
  • спільно із працівниками Національної поліції розпочато патрулювання адміністративного центру та населених пунктів району.

Станом на 27 лютого 2022 року на території району прийнято та розміщено

351 особу з числа евакуйованого населення. Зокрема, у таких громадах:

Бужанська ТГ

20 осіб

Ватутінська ТГ

150 осіб

Звенигородська ТГ

56 осіб

Лип`янська ТГ

5 осіб

Селищенська ТГ

10 осіб

Тальнівська ТГ

88 осіб

Шполянська ТГ

22 особи

Органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами- підприємцями, жителями Звенигородського району зібрано та передано у відповідні місця зберігання десятки тон продуктів для харчування членів територіальної оборони, евакуйованого населення та для інших напрямів використання у воєнний час. Також суб’єктами господарювання та органами виконавчої влади передано для користування та використання батальйону матеріальні цінності:

• автомобілі (вантажні та легкові);
  • пісок та мішки для облаштування блокпостів;
  • термоємкості для доставки приготовленої їжі;
  • надані товаротранспортні послуги для відповідних цілей.

У Звенигородському районі функціонує 35 торгових точок з продажу медикаментів та обладнання. Власники/засновники 5 аптек відгукнулися на заклик в чаті «Аптеки» щодо створення резерву лікарських засобів та медичного обладнання і вже надали для батальйону тероборони району частину необхідних засобів. Це власники таких аптек: «Мед-Сервіс» (м. Звенигородка), «Первоцвіт» (м. Звенигородка),     «Бажаємо      здоров`я»      (м.      Звенигородка),      «Валес» (м. Звенигородка), «Аптека №1» за адресою Івана Сошенка, 46

(м. Звенигородка). Дякуємо вам! Решта аптечних закладів станом на сьогодні не підтвердили у чаті «Аптеки» готовність забезпечити наших військових необхідними медикаментами.

Водночас звертаємося до решти власників та керівників аптечних пунктів, які не повідомили про готовність допомогти: «Ми з розумінням ставимося до Вас, але у такий непростий час для нашої держави, ми маємо об`єднатися задля допомоги та нашої перемоги».

За інформацією керівників медичних закладів вторинної ланки, населення активно відгукнулося на заклики до здачі крові для створення резерву. Долучитися і сьогодні може кожен. Це буде ваш цінний вклад у нашу перемогу!

Принагідно повідомляємо про усі пункти здачі крові на території Звенигородського району:

м. Звенигородка

м. Тальне

вул. Небесної Сотні, 65а

м. Шпола

Лікарня імені братів М.С. і О.С.

Коломійченків

м. Шпола

вул. Миколи Амосова, 10

Беріть паспорт і обирайте найближчий територіально до вас центр крові.

Представниками бізнесу району створено громадську організацію «Підприємці Звенигородщини» та ініційовано збір коштів на благодійний рахунок для інших потреб наших військових.

Для довідки:

ГО «Підприємці Звенигородщини»:

ЄДРПОУ 43583613

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Рахунок:   UA 633052990000026007001602533

Станом на сьогодні зібрано перші 111 000 гривень для потреб батальйону тероборони району.

Водночас   станом   на   27.02.2022   штаб   району   територіальної   оборони повідомляє про потребу:

• матраци;
  • ковдри;
  • чоловіча термобілизна;
  • мийні засоби для посуду;
  • термоси для їжі (від 5 і більше літрів);
  • пластикові ємності для особистої гігієни.
  • засоби гігієни (вологі серветки – 3000шт, туалетний папір – 1000шт, засоби для гоління: бритва та піна – 1000шт, мило господарське – 1000шт, мило туалетне – 2000шт, порошок для прання – 100кг. );
  • таз пластиковий для прання (30л.) – 100 шт.;
  • бочка пластикова з ручками (40л.) – 4 шт.

Телефон контактної особи – 096 754 86 55. Дякуємо усім!

Підтримуйте ЗСУ, тероборону та волонтерів! РАЗОМ ми переможемо!